Sinu uus kodu Võru südames

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 59C aadressil paikneva Tamula kodust võid leida täiusliku kodu oma suurele või väiksemale perele. Valida saad 2-, 3- ja 4-toaliste hästi läbimõeldud korterite vahel. Modernne, klaasseinte ning kõrgete lagedega hoone, kuhu tuleb 68 korterit. Avarad ruumid muudavad kodusolemise tõeliseks naudinguks. Maja järvepoolsesse külge on rajatud rõdud. Esimesel korrusel on aga terrass. Lisaks on lisatasu eest jahutusseadme võimalus. Tamulakodu hoone on kiviseintega. Maja kütmine on lahendatud kaugkütte abil, soojus juhitakse korteritesse vesipõrandaküttega. Igas korteris on eraldi regulaatorid ning küttelugejad. Samuti on korteripõhine ventilatsioon. Korterite vaheseinad on 300mm paksusega, M5 tugevusklassis kiviseinad. Helipidavus 60db. Kuna korrusevahed on suured, on majas ka 2 lifti. Igale korterile kuulub ka parkimiskoht kinnistul.

Reaalseid pilte valminud korteritest leiate Borg Kinnisvara Facebooki lehelt, kaustast Tamulakodu.ee <https://www.facebook.com/pg/borgkinnisvara/photos/?tab=album&album_id=1070603299794555&__xts__%5B0%5D=68.ARA0JtwJ2WJqD-mntWwfTFZv4odfgC1HubU0JxOLQ1O0jwnegItJwvujh9VFNArBzChaRRjyH04CEq8Pnx4g0QmzfeXvRLDXRXYyk_HVi_O3Qh6vbNM6Bj92jd2N3wWgKKbal2PLmPVTJc_HCpK00uh0ZRxtsKjL9x2l5AB–RtyAhPVkBhjMAwBCeaNKJPaHNBThrEW–PSqk2q9LjUWUAf17h6AoU7TVQeNVU10tb2Ojt2KdbU6bwXrG9tHNS6YZsSx_EBDlG_-Moh-0tFWp3sxqx54WmHfVKMniTur_d9_Fy8gLkGrifdy78lOfbOUCerbZ88T_8kp1lqiJhVl1wsDA&__tn__=-UC-R>

See on kodu, kust saab elutoa diivanilt nautida päikeseloojangut!

Asukoht

Kaasaegne hoone, mis on uueks koduks nii neile, keda paelub rahulik elu, kui ka neile, kelle näpp peab alati olema elu pulsil. Tamulakodu uued korterid asuvad Võru kesklinnas, Tamula järve vahetus läheduses. Tegemist on vana tehasehoonega, mis on aastaid seisnud ja nüüd on lõppemas seal uute, kaasaegsete korterite ehitus. Korterid asuvad logistiliselt suurepärases asukohas- jalutuskäigu kaugusel on toidupoed, turg, raamatukogu, lasteaed, kool, spordihoone jm.

Keskkond ja parkimine

Tamulakodu on detailselt läbimõeldud ning on terviklik elukeskkond, mille ümbruses  on palju rohelust, mänguväljakud ja terviserajad. Parkimine on lahendatud kinnistu piirides ja 1 parkimiskoht väikestele korteritele ning 2 parkimiskohta suurtele korteritele kuuluvad korteri müügihinna sisse.

Tamula järv

Veepiirist vaid mõne sammu kaugusel asuvalt majast avaneb vaimustav vaade Tamula järvele. Vaade järvele avaneb iga korruse akendest. Tamula järv on järv Võrumaal Võru linna edelaküljel, mis on ovaalse kujuga ja 231,3 ha suur.

Võta ühendust

Nele Sõmer

Telefon: 53402978
E-post: nele@borgkv.ee
Tartu: Vallikraavi tn 2, Tartu
Võru: Jüri 22a, Võru

Borg Kinnisvara OÜ | www.borgkv.eeDesign by  – Gold Media

Borg Kinnisvara OÜ | www.borgkv.eeDesign by  – Gold Media