Sinu uus kodu Võru südames

Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 59C aadressil paikneva Tamula kodust võid leida täiusliku kodu oma suurele või väiksemale perele. Valida saad 1-, 2-, 3- ja 4-toaliste hästi läbimõeldud korterite vahel. Modernne, klaasseinte ning kõrgete lagedega hoone, kuhu tuleb 68 korterit. Avarad ruumid muudavad kodusolemise tõeliseks naudinguks. Maja järvepoolsesse külge rajatakse rõdud. Esimesel korrusel on aga terrass. Igasse korterisse on võimalik ehitada ka saun lisatasu eest. Lisaks on konditsioneeri valmidus. Tamulakodu hoone on kiviseintega. Maja kütmine on lahendatud kaugkütte abil, soojus juhitakse korteritesse vesipõrandaküttega. Igas korteris on eraldi regulaatorid ning küttelugejad. Korterite vaheseinad on 300mm paksusega, M5 tugevusklassis kiviseinad. Helipidavus 60db. Kuna korrusevahed on suured, on majas ka 2 lifti. Igale korterile kuulub ka suur panipaik ja parkimiskoht. See on kodu, kust saab elutoa diivanilt nautida päikeseloojangut!

Asukoht

Kaasaegne hoone, mis on uueks koduks nii neile, keda paelub rahulik elu, kui ka neile, kelle näpp peab alati olema elu pulsil. Tamulakodu uued korterid asuvad Võru kesklinnas, Tamula järve vahetus läheduses. Tegemist on vana tehasehoonega, mis on aastaid seisnud ja nüüd on alustatud seal uute, kaasaegsete korterite ehitust. Korterid asuvad logistiliselt suurepärases asukohas- jalutuskäigu kaugusel on toidupoed, turg, raamatukogu, lasteaed, kool, spordihoone jm.

Keskkond ja parkimine

Tamulakodu on detailselt läbimõeldud ning on terviklik elukeskkond, kus on palju rohelust, mänguväljakud ja terviserajad. Parkimine on lahendatud kinnistu piirides ja 1 parkimiskoht väikestele korteritele ning 2 parkimiskohta suurtele korteritele kuuluvad korteri müügihinna sisse.

Tamula järv

Veepiirist vaid mõne sammu kaugusel asuvalt majast avaneb vaimustav vaade Tamula järvele. Vaade järvele avaneb iga korruse akendest. Tamula järv on järv Võrumaal Võru linna edelaküljel, mis on ovaalse kujuga ja 231,3 ha suur.

Võta ühendust

Nele Sõmer

Telefon: 53402978
E-post: nele@borgkv.ee
Tartu: Vallikraavi tn 2, Tartu
Võru: Jüri 22a, Võru

Borg Kinnisvara OÜ | www.borgkv.eeDesign by  – Gold Media

Borg Kinnisvara OÜ | www.borgkv.eeDesign by  – Gold Media